Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 10 cm |
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Akmens |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Makita |
| Komplekts | 5 gab.: 4, 5, 6, 8, 10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 005 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500203112 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBJI AKMENIM KOMPLEKTS (4,5,6,8,10)