Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 12 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | Briko |
| Augstums | 12 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502127266 |
Uzlabojiet savus DIY un būvniecības projektus ar Briko Alumīnija Profilu, daudzpusīgu un būtisku komponentu plašam lietojumu klāstam. Precīzi izgatavots Itālijā, šis augstas kvalitātes U veida kanāla profils ir paredzēts izturībai un ērtai lietošanai.
Ar 1000 mm garumu, ārējiem izmēriem 12 mm x 12 mm un spēcīgu 2 mm sienas biezumu, šis alumīnija profils piedāvā izcilu strukturālo atbalstu bez papildu apjoma. Tā dabiskā, nepārklātā apdare piešķir tam gludu, industriālu izskatu, kas nemanāmi iekļaujas dažādās dizaina estētikās vai arī to var pielāgot jūsu vajadzībām.
- Premium materiāls: Izgatavots no spēcīga un viegla alumīnija.
- Precīzi izmēri: 12 mm (augstums) x 12 mm (platums) x 1000 mm (garums).
- Izturīga konstrukcija: Ar 2 mm sienas biezumu paaugstinātai stingrībai.
- Daudzpusīgs dizains: U veida kanāls vairākiem lietojumiem.
- Itālijas kvalitāte: Ražots Briko Itālijā, nodrošinot uzticamību.
Šis Briko alumīnija U-profils ir ideāli piemērots pasūtījuma rāmju veidošanai, paneļu aizsargapmalēm, viegliem strukturāliem balstiem plauktiem vai pat sarežģītu modeļu izgatavošanai. Iedomājieties, ka izmantojat to, lai glīti apstrādātu pasūtījuma galda malas, vai lai uzbūvētu vieglu, izturīgu rāmi radošai mākslas instalācijai. Tā pielāgojamība padara to par iecienītu gan profesionāliem celtniekiem, gan aizrautīgiem hobija meistariem.
Izvēlieties Briko Alumīnija Profilu, lai iegūtu izcilu kvalitāti, precīzu inženieriju un bezgalīgas iespējas jūsu nākamajā projektā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS KANĀLV.ALUM. 12X12X2 1M