URBIS METĀLAM POINTTEQ 3,5X39X70MM,2GAB.
Preces kods: 501909528
€1,18
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 7 cm |
| Diametrs | 3.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 3.9 cm |
| Urbja tips | HSS-R |
| Komplekts | 2 vienības: 3,5x39x70 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 39 mm. Montāžas veids: taisne. Detaļu materiāls: metāla |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501909528 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLAM POINTTEQ 3,5X39X70MM,2GAB.