Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 24 mm |
| Produkta veids | Javas stūris |
| Zīmols | - |
| Augstums | 24 mm |
| Biezums | 0.4 mm |
| Papildus informācija | Apmetumam |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501747336 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠINA STŪRA ALUM. MAX 0,4MM 24X24 2,5M