URBIS METĀLAM POINTTEQ 17X125X184MM,1GAB
Preces kods: 501921010
€8,20
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 18.4 cm |
| Diametrs | 17 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 12.5 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501921010 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLAM POINTTEQ 17X125X184MM,1GAB