URBIS METĀLAM 1/4 6-KAN.KĀTS 3MM,72MM
Preces kods: 501771468
€1,74
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 7.2 cm |
| Diametrs | 3 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 3.3 cm |
| Urbja tips | HSS |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 33 mm. Montāžas veids: HEX |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Koka urbis Bosch, koks, vītņveida, sešstūris, 26 mm x 45 cm |
| Svītrkods | 501771468 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLAM 1/4 6-KAN.KĀTS 3MM,72MM