URBIS METĀLAM HSS 7X109MM
Preces kods: 500220931
€1,46
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 10.9 cm |
| Diametrs | 7 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Kolekcija | Metal Drill Bit |
| Modelis | HSS-G |
| Darbības zonas garums | 6.9 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Koka urbju komplekts Dewalt, koks, cobalt hss-e5, hex 1/4, 12 - 32 mm x 15.2 cm |
| Parastā cena | Koka urbis Tivoly, koks, hss, cilindrisks, 10 mm x 13.3 cm |
| Svītrkods | 500220931 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLAM HSS 7X109MM