URBIS METĀLA FURIUS 4.5MM HSS TI2CN 2GAB
Preces kods: 502819320
€4,37
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | TIVOLY |
|---|---|
| Garums | 8 cm |
| Diametrs | 4.5 mm |
| Montāžas veids | Cilindrisks |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Tērauds |
| Produkta veids | Metāla urbis |
| Zīmols | Tivoly |
| Kolekcija | Furius |
| Modelis | - |
| Darbības zonas garums | 4.7 cm |
| Svars | 0.02 kg |
| Materiāls | Ti2CN FUSIO |
| Urbja tips | HSS |
| Galviņas urbšanas leņķis | 135 ° |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Svītrkods | 502819320 |
Augstas veiktspējas urbjmašīnas urbis intensīvai urbšanai augstas stiprības tēraudā un čugunā, pateicoties tā ģeometrijai.
FUSIO pārklājums: Ti2CN pamats, biezums 2/4µm, cietība 3200HV, berzes koeficients 0.2, karstumizturība 400°C. Šis īpašais pārklājums ļauj ievērojami palielināt kalpošanas laiku, griešanas ātrumu un progresu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLA FURIUS 4.5MM HSS TI2CN 2GAB