URBIS METĀLA FURIUS 5.0MM HSS TI2CN 2GAB
Preces kods: 502819321
€4,59
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | TIVOLY |
|---|---|
| Garums | 8.6 cm |
| Diametrs | 5 mm |
| Montāžas veids | Cilindrisks |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Produkta veids | Metāla urbis |
| Zīmols | Tivoly |
| Kolekcija | Furius |
| Modelis | - |
| Svars | 0.024 kg |
| Materiāls | Ti2CN FUSIO |
| Urbja tips | HSS |
| Galviņas urbšanas leņķis | 135 ° |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | ABC: A |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Svītrkods | 502819321 |
Augstas veiktspējas urbjmašīnas urbis intensīvai urbšanai augstas stiprības tēraudam un čugunam, pateicoties tā ģeometrijai. FUSIO pārklājums: Ti2CN bāze, 2/4 µm biezums, 3200HV cietība, berzes koeficients 0,2, karstumizturība 400 °C. Šis īpašais pārklājums ļauj ievērojami palielināt kalpošanas laiku, griešanas ātrumu un progresu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLA FURIUS 5.0MM HSS TI2CN 2GAB