Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 11 cm |
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 6 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 60 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Urbju komplekts Makita D-71962, koks/metāla/betons, taisne, 5 mm x 11.7 cm |
| Parastā cena | TOP prece |
| Svītrkods | 500203196 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS AKMENS 8X110MM STANDARD