TRĪSSTŪRA SLĪPMAŠĪNA EL.KPSA0238 220W
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Jauda | 220 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 13000 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Slīpēšanas nospieduma garums | 140 mm |
| Slīpēšanas nospieduma platums | 140 mm |
| Produkta veids | Trīsstūra slīpmašīnas |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | KPSA0238 |
| Spriegums | 230 V |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502657355 |
Okko KPSA0238 elektriskais detaļu slīpmašīna ar tās raksturīgo oranžo un melno dizainu ir izstrādāta precīziem slīpēšanas darbiem. Šī trīsstūrveida slīpmašīna ir daudzpusīgs instruments dažādiem mājas uzlabošanas un kokapstrādes projektiem, piedāvājot jaudas un manevrētspējas līdzsvaru detalizētiem darbiem.
Aprīkota ar 220 W motoru, KPSA0238 darbojas ar pastāvīgu 13000 apgriezienu minūtē bezslodzes ātrumu, nodrošinot efektīvu materiālu noņemšanu. Tās 140x140 mm slīpēšanas paliktnis ir īpaši veidots, lai piekļūtu šauriem stūriem un sarežģītām vietām, kuras lielākas slīpmašīnas varētu nepamanīt, nodrošinot gludu virsmas apdari.
Izstrādāta lietotāja komfortam un sakārtotai darba vietai, šai Okko detaļu slīpmašīnai ir ergonomisks, teksturēts rokturis drošai turēšanai ilgstošas lietošanas laikā. Praktisks putekļu nosūkšanas ports ļauj pieslēgt putekļsūcēju, palīdzot samazināt gaisā esošos putekļus un uzturēt tīrāku darba vidi. Fiksēta ātruma darbība vienkāršo lietošanu, ļaujot viegli sasniegt konsekventus rezultātus.
Neatkarīgi no tā, vai jūs atjaunojat vecas mēbeles, sagatavojat logu rāmjus jaunam krāsas slānim vai strādājat pie detalizētiem amatniecības projektiem, Okko KPSA0238 ir vērtīgs papildinājums jūsu instrumentu komplektam. Tas ir īpaši noderīgs sarežģītiem slīpēšanas darbiem, piemēram, malu izlīdzināšanai pie pasūtījuma skapjiem vai mazu koka rotājumu sagatavošanai.
- 220 W motors konsekventai veiktspējai.
- 13000 RPM bezslodzes ātrums efektīvai slīpēšanai.
- Trīsstūrveida 140x140 mm slīpēšanas paliktnis, ideāls stūriem un detaļām.
- Integrēts putekļu nosūkšanas ports tīrākai darba vietai.
- Ergonomisks dizains ar teksturētu rokturi ērtai turēšanai.
- Atšķirīga oranžās un melnās krāsas shēma.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRĪSSTŪRA SLĪPMAŠĪNA EL.KPSA0238 220W