TRISFĀŽU SKAITĪTĀJS 100A AR MID SERT.
€37,09
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | VEXEN ELECTRIC |
|---|---|
| Tarifu skaits | 1 |
| Maksimālā strāva | 100 A |
| Bāzes strāva | 10 A |
| Uzskaites spriegums | 230 V |
| Fāžu skaits | 3 |
| Produkta veids | Skaitītāji |
| Zīmols | Vexen Electric |
| Modelis | ESM3100D |
| Krāsa | Balta krās. |
| Svītrkods | 502592458 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRISFĀŽU SKAITĪTĀJS 100A AR MID SERT.