Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 24 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Biezums | 8 mm |
| Svītrkods | 502118997 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪSTE PVC 8MM/2.5M GREY 622564 (100)