TERMOMETRS INFR.UNIVER.BOSCH 0603683101
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH GREEN |
|---|---|
| Svars | 220 g |
| Temperatūras mērīšanas amplitūda | -30 - 500 °C |
| Mērījumu precizitāte | 1.8 % |
| Mērijumu atmiņa | Nē |
| Baterijas | AA |
| Produkta veids | Infrasarkano staru termometrs |
| Zīmols | Bosch Green |
| Modelis | Universal Temp |
| Platums | 10.1 cm |
| Dziļums | 5.4 cm |
| Augstums | 17.1 cm |
| Tuvuma un punkta attiecība | 12:1 |
| Ekrāns | Jā |
| Bateriju skaits | 2 |
| Baterijas iekļautas | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Optika - 12:1. Baterija - 2 × 1,5 V-LR6 (AA). |
| Svītrkods | 502574308 |
Infrasarkanās staru termometrs BOSCH GREEN UNIVERSAL TEMP
Izmantojot „UniversalTemp“, jūs varat viegli izmērīt virsmas temperatūru. Infrasarkanās staru lāzera tehnoloģija un plašs mērījumu diapazons - no -30 līdz +500 °C. Izvēlieties vienu no trim mērīšanas režīmiem atkarībā no materiāla vai ieslēdziet atsevišķu vai nepārtrauktu mērīšanas režīmu. Ergonomisks termometra dizains ar apgrieztu segmentētu displeju un fonu apgaismojumu - skaidrāks attēls un vieglāk redzami rezultāti. Lai lietotājiem būtu ērtāk, tiek parādīti pašreizējie un iepriekšējie mērījumu rezultāti. Izmēriet temperatūru ledusskapī vai saldētavā, cepeškrāsnī vai uz picas akmens vai kontrolējiet logu hermētiskumu, atklājot nehermētiskas vietas.
-
Vienkāršs un precīzs - mērīt temperatūru: no saldētavām un logiem līdz picu cepšanas akmeņiem.
-
Infrasarkanās staru lāzera tehnoloģija un plašs mērījumu diapazons - no -30 līdz +500 °C.
-
Atsevišķa vai nepārtraukta mērīšana.
-
Precīzi rezultāti, izmantojot vienu no trim mērīšanas režīmiem.
-
Spožs fona apgaismojuma displejs ar divām mērījumu vērtībām.
-
Iestrādātas ilgtspējības funkcijas, papildinformāciju skatiet tālāk.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TERMOMETRS INFR.UNIVER.BOSCH 0603683101
