Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Jauda | 450 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 65 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3100 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | 4327 |
| Garums | 224 mm |
| Platums | 77 mm |
| Augstums | 197 mm |
| Svars | 1.9 kg |
| Zāģa darbplūsma | 18 mm |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 6 mm |
| Maksimālais zāģējamā alumīnija biezums | 6 mm |
| Svārsta kustības | Nē |
| Roktura vibrāciju līmenis | 7 m/s² |
| Soma komplektā | Nē |
| Vada garums | 2 m |
| Trokšņa līmenis | 94 dB |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 224x77x197 mm |
| Izcelsmes valsts | Rumānija |
| Svītrkods | 500039043 |
Makita 4327 Jigsaw

Vieglās sērijas modelis ar jaudu 450W. Iespēja izmantot plānos asmeņus (1.7mm). Putekļu aizsargs aizsardībai no skaidām. Regulējams zāģēšanas leņķis 0-45 grādi uz abām pusēm.
- Regulējams griešanas ātrums atkarībā no materiāla
- Regulējama pamatne abos virzienos 45°
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FIGŪRZĀĢIS 4327 450W MAKITA