Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 3000 mm |
| Platums | 35 mm |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 35 mm |
| Biezums | 0.4 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501850318 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRIS APMETUMA ZN ECO 34X34 3,0M