Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Briko |
| Augstums | 40 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501981074 |
Atklājiet Briko Aluminum Angle Profile daudzpusību un izturīgo veiktspēju, kas ir būtiska sastāvdaļa plašam būvniecības, DIY un apdares projektu klāstam. Izgatavots no augstas kvalitātes aluminum, šis profils piedāvā izcilu izturību, izturību pret koroziju un ievērojami vieglu dizainu, padarot to viegli apstrādājamu un uzstādāmu.
Ar precīziem izmēriem 2000 mm in length un konsekventu 40 mm x 40 mm side profile ar 2 mm thickness, šī leņķa stieņa nodrošina uzticamu konstrukcijas atbalstu un tīru apdari. Tā dabīgā aluminum krāsa, bieži aprakstīta kā daudzpusīga pelēka vai sudraba, nemanāmi iekļaujas dažādās dizaina estētikās, piedāvājot gludu, modernu izskatu, neprasot papildu pārklājumu.
Ideāli piemērots gan profesionāliem amatniekiem, gan mājas entuziastiem, šo aluminum angle trim var izmantot, lai aizsargātu sienu un mēbeļu neaizsargātos stūrus, pastiprinātu rāmjus vai izveidotu dekoratīvas malas plauktiem un virsmām. Iedomājieties to izmantojot, lai piešķirtu pulētu apdari pēc pasūtījuma izgatavotam grāmatu plauktam vai nodrošinātu stabilu aizsardzību atklātajiem darbagalda stūriem. Katrā iepakojumā ir viens Briko angle profile, kas ir gatavs uzlabot jūsu nākamo projektu.
- Materiāls: Augstas kvalitātes Aluminum
- Izmēri: 2000 mm (Length) x 40 mm (Width) x 40 mm (Height)
- Biezums: 2 mm
- Krāsa: Dabīga Aluminum (Pelēka/Sudraba)
- Zīmols: Briko
- Produkta veids: Angle Profile / Angle Bar
- Galvenās iezīmes: Viegls, Korozijizturīgs, Izturīgs
- Garantija: 24 months for private clients
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRA PROFILS ALUM 40X40X2 2M