Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Garums | 50 mm |
| Platums | 50 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Balta krās. |
| Augstums | 35 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 501897923 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRA LENKI 50X50X35X2.0 BALTS