Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 30 mm |
| Platums | 30 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 25 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 501985823 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STIPRINĀJUMA LEŅĶIS 30X30X25X2.0 CE