Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 30 mm |
| Platums | 30 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | - |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Augstums | 30 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Svītrkods | 500230733 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS IZTURĪGS 30X30MM BRŪNS