GRIEZNES SINGLESTEP AR ĀĶVEIDA GALVU L
€21,46
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 88.6 cm |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Laiks |
| Rīku pielietojums | Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 40 mm |
| Produkta veids | Nozaru griezēji |
| Zīmols | Fiskars |
| Platums | 27.0 cm |
| Augstums | 3.0 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ar izliektiem asmeņiem. Viegli un izturīgi rokturi no plastmasas. Asmeņi no nerūsējoša tērauda. Maksimālais griešanas diametrs 40 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500972148 |
Āķveida formas asmeņi piemēroti svaiga koka griešanai. Svaigas, zaļas koksnes griešanai un zaru apgriešanai dārzā. Īpašas formas asmeņi ļauj griezt precīzi, tuvu stumbram. Griežņu rokturi ir izgatavoti no stikla šķiedru stiegrota poliamīda, kas padara tās ļoti vieglas un izturīgas. Nerūsējošā tērauda asmeņi un ar non-stick pārklāts augšējais asmens samazina berzi.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZNES SINGLESTEP AR ĀĶVEIDA GALVU L