Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Sprauslas tips | Laistītājs |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Smidzinātājs |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 240 mm |
| Platums | 120 mm |
| Augstums | 135 mm |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: melna, zaļa. Materiāls: plastmasa |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501776920 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SMIDZINĀTĀJS Y8105