Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Materiāls | Gumija, Plastmasa |
| Maksimālā slodze | 40 kg |
| Produkta veids | Ritenīši |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | VG544 |
| Krāsa | Melna krās. |
| Piederums piemērots | Piemērots ratiņiem: 000101092614 |
| Papildus informācija | Iekšējā cauruma diametrs 6mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502606664 |
Nodrošiniet savas iekārtas vienmērīgu un uzticamu kustību ar Okko VG544 riteni. Izstrādāts kā praktiska rezerves daļa, šis ritenis ir izgatavots no izturīga plastmasas un gumijas kombinācijas, piedāvājot līdzsvaru starp izturību un klusu darbību.
- Izmēri: Ar diametru 125 mm šis ritenis ir piemērots dažādiem pielietojumiem.
- Materiāls: Robustā konstrukcija ietver izturīgu plastmasas rumbu un elastīgu gumijas riepu.
- Krāsa un dizains: Ritenim ir funkcionāla estētika ar melnu plastmasas rumbu, ko redzami atbalsta pieci spieķi, un to papildina gaišs pelēks gumijas protektors, kā redzams produkta attēlā.
- Celtspēja: Spējīgs izturēt maksimālo slodzi 40 kg, tas ir būvēts, lai veiktu ikdienas uzdevumus.
- Saderība: Tam ir iekšējā cauruma diametrs 6 mm, padarot to piemērotu noteiktiem ratiņu un bērnu ratiņu modeļiem, tostarp 000101092614.
Neatkarīgi no tā, vai meklējat nomainīt nolietotu riteni uz dārza ratiņiem vai atjaunot saderīgu bērnu ratiņu manevrētspēju ikdienas vajadzībām, Okko VG544 piedāvā uzticamu risinājumu. Tā vienkāršais dizains nodrošina nemanāmu integrāciju, nodrošinot atjaunotu pārvietošanās vieglumu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RITENTIŅŠ 125MM