Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 59.5 cm |
| Platums | 36 cm |
| Augstums | 16.5 cm |
| Šļūtenes satīšanas iekārtas tips | Ratiņi |
| Produkta veids | Šļūtenes ratiņi |
| Zīmols | Forte Tools |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ar riteņiem | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Papildus informācija | Augstums: 16.5 cm. Garums: 59.5 cm. Platums: 36 cm. Materiāls: plastmasa |
| Svītrkods | 502275100 |
ŠĻŪTENES RATIŅI FORTE TOOLS 55-300FT
Ērts un uzticams laistīšanas šļūtenes ratiņi sezonālai dārzkopībai. Stabilitāti nodrošina izturīgas kājas, kas ļauj viegli ievilkt šļūteni. Regulējama garuma, gumijots ratiņu rokturis padara darbu ērtāku. Alumīnija caurules ir izturīgas pret koroziju. Pastiprināta riteņu konstrukcija uzticamai ilgtermiņa lietošanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĻŪTENES RATIŅI FORTE TOOLS