Produkta informācija
| Ražotājs | MOMENT |
|---|---|
| Līmes veids | Kontakti |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20 - 30 °C |
| Produkta veids | Līme |
| Zīmols | Moment |
| Modelis | Pattex Repair Special Plastic |
| Svars | 0.03 kg |
| Pilnīgi sausa pēc | 24 h |
| Darba temperatūra | 18 - 25 °C |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502418288 |
„Moment Plastic“ ir kontaktlīme, kas īpaši izstrādāta plastmasas līmēšanai. Tomēr to var izmantot arī citu materiālu līmēšanai. Savienojums ir izturīgs pret ūdeni un vibrāciju.
Galvenās produkta priekšrocības:
- ilgstoša, spēcīga saķere
- pēc sacietēšanas bezkrāsains
- ūdensizturīgs
- vibrācijas izturīgs
Pielietojuma jomas:
„Moment Repair Special Plastics“ ir poliuretāna bāzes līme, kas ir ideāli piemērota cietu un mīkstu plastmasu un to kombināciju savienošanai ar citiem materiāliem, piemēram, gumiju, ādu, keramiku, koku, metālu, tekstilizstrādājumiem utt. Paredzēta cieta un mīksta PVC, ABS, „Perspex“, polikarbonāta un citu materiālu līmēšanai. Nav ieteicams līmēt PP, PE, PTFE („Teflon®“) un polistirolu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪME PATTEXPLASTIC 30G