SLĪPMAŠĪNA LEŅĶA BOSCH UNIVL750-125 750W
€29,80
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH GREEN |
|---|---|
| Jauda | 750 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 12000 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Produkta veids | Elektriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | UniversalGrind 750-125 |
| Svars | 1.9 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502501660 |
Bosch UniversalGrind 750-125
Izcila kontrole dažādiem mājas darbiem
Uzticams 750 W motors ļauj veikt vidēja lieluma darbus mājās|Ergonomisks, neliels instruments un zema vibrācija – nodrošināts komforts darbā
Ātri regulējams aizsargs darba laikā aizsargā no dzirkstelēm|Ideāli piemērots metāla, akmens, betona un flīžu slīpēšanai, griešanai un tīrīšanai
- Ar viegli vadāmu leņķa slīpmašīnu varat ātri paveikt darbus mājās.
- 750 W motors nodrošina jaudu, kas nepieciešama vidēja lieluma darbu veikšanai.
- Ergonomisks, viegls, kompakts korpuss un zema vibrācija nodrošina ērtu darbu pat tad, ja darbs ilgst ilgi.
- Šis instruments ir paredzēts slīpēšanai, griešanai un tīrīšanai, izmantojot metālu, akmeni, betonu un flīzes.
- Tam ir ātri regulējams aizsargs, kas darba laikā aizsargā no dzirkstelēm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA LEŅĶA BOSCH UNIVL750-125 750W