Produkta informācija
| Ražotājs | KLINGSPOR |
|---|---|
| Garums | 10.5 cm |
| Platums | 62 cm |
| Smalkums | 80 |
| Produkta veids | Slīpēšanas lentes |
| Zīmols | Klingspor |
| Vispārējie izmēri | 10.5 x 62 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502239892 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPĒŠANAS LENTE LS307X P80 105X620