Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Dzinēja tips | Ar benzīna dzinēju |
| Dzinēja cilindra tilpums | 166 cm³ |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Degvielas tvertnes tilpums | 1 l |
| Produkta veids | Benzīna zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | S511VHY-GCV170H |
| Zāles pļāvēja tips | Pašgājējs |
| Jauda | 2400 W |
| Dzinēja ražotājs | Honda |
| Dzinēja modelis | GCV170H |
| Darba platums | 50.1 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
| Pļaušanas asmens materiāls | Metāla |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 60 l |
| Piedziņas riteņi | Aizmugurējā |
| Riteņu materiāls | Plastmasa |
| Priekšējo riteņu diametrs | 17 cm |
| Aizmugurējo riteņu diametrs | 25 cm |
| Svars | 31.36 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Korpusa materiāls | Metāls |
| Eļļas tvertnes tilpums | 0.41 l |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Trokšņa līmenis | 96 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Mazgāšanas šļūtenes savienotājs | Jā |
| Papildus informācija | Dzinēja ražotājs: Honda. Dzinēja modelis: GCV170H. Dzinēja cilindra jauda: 166 cm³. Degvielas tvertnes tilpums: 1 l. Ar salokāmu rokturi: Jā. Trokšņa līmenis: 96 dB |
| Uzmanību! | Pārbaudiet eļļas līmeni katru reizi, kad darbināt mašīnu, un, ja nepieciešams, papildiniet to ar SAE30 motoreļļu. Pļaujmašīna tiek piegādāta bez benzīna un eļļas. Pirms motora iedarbināšanas pārliecinieties, ka aizdedzes svecē un agregātā ir pietiekami daudz eļļas un benzīna. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502342271 |

Benzīna zāles pļāvējs - pašgājējs GRUNDER S511VHY-GCV170H
- Zāles pļāvējs-pašgājējs ar 166 cm³ HONDA benzīna dzinēju, kas nodrošina izturību un uzticamību.
- Ideāli piemērots vidēji lieliem un lieliem zālieniem.
- Pļaujmašīnas stumšana neprasa piepūli, jo riteņus darbina dzinējs un elektriskais vads netraucē, kas nozīmē mazāku nogurumu, strādājot ar smagākām kravām.
- Zāles pļaušanas augstums ir regulējams no 25 līdz 75 mm. Pļaušanas platums ir 50 cm.
- 60 litru zāles savākšanas maiss ir pietiekami liels, lai to nevajadzētu bieži iztukšot, taču tas nav pārāk smags, lai to nēsātu līdzi.
- Ja nopļautā zāle nav jāsavāc, ir pieejama sānu izmešanas sistēma.
- Šī efektīvā zāles pļāvēja lietderīga funkcija ir mulčēšana, t. i., nopļautā zāle tiek sasmalcināta un izvadīta caur pļāvēja aizmugurējo atveri, tādējādi dabiski mēslojot augsni.
- Ierīcei ir salokāms rokturis, kas atvieglo transportēšanu un uzglabāšanu ziemas sezonā.
- Lielākā vibrācijas vērtība – 5,72 m/s2 (K=1,5).
- Šai pļaujmašīnai ir 36 mēnešu garantija.


Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BENZ.PĻĀV.GRUN S511VHY-GCV170H 50CM.