SKRŪVE PAŠGRIEZ 4,8X100/60 KOKAM ZN(50)
€5,38
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
| Garums | 100 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 502008787 |









Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVE PAŠGRIEZ 4,8X100/60 KOKAM ZN(50)