Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Apaļš |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 25 mm |
| Platums | 1.6 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 7 - 10 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502008958 |
Okko kabeļu stiprinājumi – tas ir uzticams un praktisks risinājums vadu glītai nostiprināšanai dažādās instalācijās. 7–10 mm diametra diapazons ļauj viegli pielāgot stiprinājumus dažāda biezuma kabeļiem, padarot tos ideāli piemērotus gan elektrības, gan sakaru vai interneta kabeļiem.
Izgatavoti no izturīgas baltas plastmasas, stiprinājumi saglabā tīru, estētisku izskatu un harmoniski sader ar gaišām virsmām. Vienkārša uzstādīšana nodrošina ātru un ērtu darbu, un 20 gabalu iepakojums nodrošina pietiekamu daudzumu maziem un vidējiem projektiem.
Tā ir lieliska izvēle ikvienam, kurš meklē uzticamu, izturīgu un viegli uzstādāmu kabeļu stiprinājuma risinājumu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKAVAS KABEĻU NC7-10 BALTAS 20GAB