Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Izmantošanas mērķis | Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem |
| Garums | 410 mm |
| Platums | 30 mm |
| Zīmols | - |
| Modelis | CD14 |
| Metāla biezums | 0.8 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502707292 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKAVA U-VEIDA CD14 175MM 0.7-0.8MM