SEGUMS SIEN PVC 6531 MOZ BALTA 955X480MM
€2,03
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRACE BALTIC |
|---|---|
| Garums | 95.5 cm |
| Platums | 48 cm |
| Biezums | 0.03 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Grace Baltic |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TP10006531 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 4.58 |
| Sedzamā platība | 4.58 m² |
| Papildus informācija | Līmējama ar līmi, kas paredzēta PVC pārklājumam – 000051310274 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502511583 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SEGUMS SIEN PVC 6531 MOZ BALTA 955X480MM