Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Savienojumu skaits | 3 |
| Ūdens plūsmas regulators | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Laistīšanas šļūteņu savienotāji |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 70 mm |
| Platums | 20 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501763527 |
Domāts savienošanai ar 2 šļūtenēm. Piemērots dažādiem uzgaļiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS YM5803 20-240