Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH BLUE |
|---|---|
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Bluetooth interfeiss | Jā |
| Produkta veids | Bezvadu skaļrunis |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | GPB 18V-2 C |
| Garums | 348 mm |
| Platums | 176 mm |
| Augstums | 154 mm |
| Svars | 2.5 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| LCD ekrāns | Jā |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP54 |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Baterija nav iekļauta |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502233329 |
RADIO BOSCH GPB 18V-2 C, 18 V
GPB 18V-2 C Professional ir pielāgojams un pārnēsājams risinājums, lai jebkuras darba vides gaisu piepildītu ar mūziku un skaņu, izmantojot Bluetooth®. Būdams saderīgs ar plašu avotu klāstu, ieskaitot Bluetooth®, FM un AUX, šis komplekts ir tikpat daudzveidīgs kā pati mūzika. To darbina 18 V akumulatori vai maiņstrāva no tīkla un tas nodrošina intuitīvu vadību, ātru uzstādīšanu, USB uzlādi un aizsardzību atbilstoši aizsardzības standartam IP 54. To var novietot gan vertikāli, gan horizontāli un tam ir gan rokturis, gan āķis vieglai transportēšanai un glabāšanai, turklāt šis radio ir arī kompakts. Iespēja savienot divus radio ar vienu viedtālruni nodrošina unikālu stereo skaņu.
Aprīkojums & pielietojums
Šī ierīce ir ideāla, lai nodrošinātu būvvietas ar radio izklaidi, kā arī ar mūziku no viedtālruņiem. Tas ir saderīgs ar visiem Bosch Professional 18 V akumulatoriem (1,5 – 8 Ah).
Papildus informācija
Abi GPB 18V-2 C Professional skaļruņi ar kopējo 15 W jaudu rada izcilu skaņu, papildu pasīvie starotāji nodrošina uzlabotu basu rezonansi.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUMULATORA RADIOS GPB 18V-2 C 18V