Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 40 cm |
| Augstums | 30 cm |
| Platums | 2 cm |
| Produkta veids | Plāksne |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Māls |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Ienesīgums, m2/gab | 0.12 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502170459 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠAMOTA PLĀKSNE 400X300X20MM