Product information
| Garums | 40 cm |
|---|---|
| Augstums | 30 cm |
| Platums | 2 cm |
| Produkta veids | Plāksne |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Māls |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Ienesīgums, m2/gab | 0.12 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502170459 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ŠAMOTA PLĀKSNE 400X300X20MM