Produkta informācija
| Ražotājs | MARBET |
|---|---|
| Garums | 300 mm |
| Platums | 300 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares elements |
| Zīmols | Marbet |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 32 mm |
| Līstes tips | Griestu apdare |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Diametrs: 300 mm. Piestiprina pie griestiem gaismekļa iekarināšanas vietā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Apdares lente Marbet E-30, balta krās., 2000 mm x 20 mm |
| Svītrkods | 502164860 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ROZETE GRIESTIEM R-6 32X300MM