KREIS.SPĀRES STŪRIS 170 X 32 X 2 MM 50G.
€0,26
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
| Garums | 170 mm |
| Platums | 32 mm |
| Produkta veids | Stiprināmas detaļas |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 500551755 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KREIS.SPĀRES STŪRIS 170 X 32 X 2 MM 50G.