Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Jauda | 2000 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais griešanas dziļums | 85 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 4100 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | N5900B |
| Garums | 380 mm |
| Platums | 255 mm |
| Augstums | 287 mm |
| Svars | 7 kg |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 60 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 85 mm |
| Maksimālais diska diametrs | 235 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Anti-vibrācijas rokturis | Nē |
| Roktura vibrāciju līmenis | 2.5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 111 dB |
| Soma komplektā | Nē |
| Vada garums | 2 m |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500535478 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RIPZĀĢIS N5900B 2000W 235MM MAKITA
