RIPZĀĢIS AR SLIEDI DWS520KTR-QS 1300W
€333,78
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Jauda | 1300 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais griešanas dziļums | 55 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 4000 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Dewalt |
| Svars | 5.1 kg |
| Ar lineālu | Jā |
| Lineāla garums | 150 cm |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 44 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 59 mm |
| Maksimālais diska diametrs | 165 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Čehija |
| Svītrkods | 501899715 |
DeWALT DWS520KTR Circular Saw

- Svars 5.1 kg
- Nominālā ieejas jauda: 1300 W
- Maks. diska diametrs: 165 mm
- Maksimālais apgriezienu skaits: 4000 min-1
- Zāģēšanas dziļums 45°/90° leņķī: 44/55 mm
- Var pieslēgt putekļsūcēju: +
- Var izmantot ar vadošo sliedi: +
- Regulējams griešanās ātrums darbam ar dažādiem materiāliem: +
- Komplektā virzošā sliede: 1.5 m
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RIPZĀĢIS AR SLIEDI DWS520KTR-QS 1300W