Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 44 cm |
| Platums | 37 cm |
| Augstums | 83.5 cm |
| Šļūtenes satīšanas iekārtas tips | Ratiņi |
| Produkta veids | Šļūtenes ratiņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 1.78 kg |
| Materiāls | Plastmasa, Tērauds |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.5 " |
| Regulējams rokturis | Jā |
| Ar riteņiem | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Tērauds, Plastmasa. Regulējams rokturis. Savienojums: 1/2". Paredzēts šļūtenēm: Līdz 45 m |
| Svītrkods | 501793634 |
ŠĻŪTENES RATIŅI HAUSHALT YM3701
Praktisks un izturīgs laistīšanas šļūtenes ratiņi, kas atvieglo dārzkopību. Izgatavoti no augstas kvalitātes plastmasas un tērauda, šie ratiņi ir izturīgi un kalpos ilgu laiku. Regulējams un pielāgojams. Šiem ratiņiem ir ērts šļūtenes vērpes mehānisms.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RATIŅI 1/2 IN ŠĻŪTENEI YM3701 45M H