PVC GRĪDLĪSTE 43615X60X2.4 TUMŠI BRŪNA
€3,85
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 220 cm |
| Augstums | 6 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Putuplasts |
| Stiprinājums | Ar klipsi |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Cezar |
| Kolekcija | MasterLine |
| Biezums | 1.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar stiprinājumiem „CH23“ - 000051050681 vai līmētas ar montāžas līmi. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502569648 |
Grīdlīstei piemēroti piederumi:
| Iekšējais stūris – 000101000882 |
| Ārējais stūris – 000101000883 |
| Savienojumi – 000101000884 |
| Uzgali – 000101000884 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PVC GRĪDLĪSTE 43615X60X2.4 TUMŠI BRŪNA