Product information
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Augstums | 6 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Putuplasts |
| Stiprinājums | Ar klipsi |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Cezar |
| Kolekcija | MasterLine |
| Biezums | 1.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar stiprinājumiem „CH23“ - 000051050681 vai līmētas ar montāžas līmi. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502569648 |
Accessories suitable for baseboard:
| Inner corner – 000101000882 |
| Outer corner – 000101000883 |
| Connectors – 000101000884 |
| End caps – 000101000884 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PVC BASEBOARD 43615X60X2.4 DARK BROWN