Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Jauda | 800 W |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Darba temperatūra | 1 - 300 °C |
| Apstrādes materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Temperatūras regulēšana | Nē |
| Produkta veids | Plastmasas cauruļu metināšanas iekārta |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | CF20-32 |
| Sprauslas Ø | 16mm, 20mm, 25mm, 32mm |
| Komplekts | Plastmasas cauruļu metināšanas uzgaļi 16 mm, 20 mm, 25 mm, 32 mm |
| Ar uzglabāšanas futlāri | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 0 mēn |
| Svītrkods | 502657306 |
Droši veiciet cauruļu savienošanas darbus, izmantojot Okko CF20-32 plastmasas cauruļu metināšanas iekārtu. Šis jaudīgais 800 W instruments, kas ir izstrādāts efektivitātei, ir paredzēts bezšuvju plastmasas cauruļu metināšanai, padarot to par vērtīgu papildinājumu jebkurai darbnīcai vai instrumentu komplektam.
Okko CF20-32 darbojas ar standarta 220-240 V strāvas padevi un ir īpaši izstrādāts darbam ar polivinilhlorīda (PVC) materiāliem. Tā darba temperatūras diapazons ir no 1 līdz 300 °C, nodrošinot pietiekamu siltumu uzticamiem savienojumiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis modelis neietver temperatūras kontroli, nodrošinot vienkāršu darbību.
Šī metināšanas iekārta tiek piegādāta kopā ar būtisku metināšanas uzgaļu komplektu, lai pielāgotos dažādiem cauruļu izmēriem. Jūs atradīsiet iekļautus 16 mm, 20 mm, 25 mm un 32 mm uzgaļus, kas nodrošina daudzpusību jūsu projektos. Tās atšķirīgais oranžais korpuss ar metāla sildelementiem ir gan funkcionāls, gan redzams aizņemtajā darba vietā. Viegla transportēšanai un organizēšanai Okko CF20-32 ir ērti piegādāts izturīgā, tumšā metāla somā, kā redzams produkta attēlos, turot visus komponentus kopā un aizsargātus.
Ideāli piemērota santehnikas instalācijām, mājas renovācijas projektiem vai profesionālai darbnīcu lietošanai, šī plastmasas cauruļu metinātāja palīdz izveidot izturīgas, hermētiskas cauruļvadu sistēmas. Neatkarīgi no tā, vai veidojat jaunu apūdeņošanas līniju savā dārzā vai remontējat ūdensapgādes sistēmu, šis instruments nodrošina uzticamu risinājumu plastmasas cauruļu kausēšanas metināšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PVC CAURUĻU MET.APARĀTS CF20-32 900W