Produkta informācija
| Ražotājs | CERESIT |
|---|---|
| Svars | 16 kg |
| Darba temperatūras diapazons | 5 - 25 °C |
| Produkta veids | Hidroizolācija |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CR 166 |
| Mērķis | Īpaši elastīgs divkomponentu ūdensnecaurlaidīgs pārklājums, paredzēts āra un iekšdarbiem, terasu, balkonu, baseinu un saunu hidroizolācijai. |
| Žāvēšanas laiks | 24 h |
| Uzglabāšanas temperatūra | 10 - 35 °C |
| Patēriņš | 2,4 kg/m2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izmantošana | Pirms lietošanas abas komponentes sajauc vienādās daļās (komplektā divi maisi pa 6 kg (pulveris) un divi spaiņi pa 2 l (šķidrums). Uzklāj uz ar ūdeni samitrinātas, bet ne slapjas virsmas. Izmanto sāli nesaturošu minerālu pamatņu aizsardzībai pret mitrumu un ūdeni. Pārklājumu var izmantot ēku iekšpusē un ārpusē, gan deformējošām, gan nedeformējošām un apsildāmām pamatnēm. Izmanto terasēm, balkoniem, mitrām telpām, ēku pamatiem, gruntī esošām konstrukcijām, attīrīšanas iekārtu rezervuāriem, ne dziļākiem par 50 m baseiniem un ūdens tvertnēm. Šis pārklājums ir izturīgs pret negatīvu spiedienu. Elastība nodrošina aptuveni 1,0 mm platu plaisu pārklāšanas spēju (hidroizolācijas elastība saglabājas arī mīnus temperatūrā). Maisījums palēnina karbonizācijas procesu un veido efektīvu pretkorozijas aizsardzību betonam un dzelzsbetonam pret atmosfēras iedarbību (CO2 iedarbība). Tieši uz maisījuma var uzklāt betona un cementa apmetuma pārklājumus, kas nesatur ģipsi, vai līmēt keramikas flīzes, izmantojot Ceresit CM grupas maisījumus. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Uzklāj tikai uz mitras virsmas un +5 grādu temperatūrā. |
| Sastāvs | A komponents: cementa pulverveida maisījums ar minerālpildvielām un modifikatoriem. B komponents: ūdens polimēru dispersija..B komponents: ūdens polimēru dispersija. |
| Signālvārds | UZMANĪBU |
| Bīstamības paziņojumi | H315 + H320 Izraisa ādas un acu iekaisumu. |
| Piesardzības frāze prevencijas dēļ | P102 Sargāt no bērniem. |
| Drošības prasību apzīmējums. Reakcija | P305 + P351 + P338 SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. |
| Drošības prasību apzīmējums. Uzglabāšana | P410 + P412 Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50 °C/122°F. |
| Drošības prasību apzīmējums. Iznīcināšana | P501 Atbrīvoties no satura/ tvertnes saskaņā ar vietējiem/ reģionālajiem/ nacionālajiem/ starptautiskajiem noteikumiem. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502554090 |
Īpašības:
- Īpaši ūdensizturīga, ātri sacietējoša elastība,
- plaisu blīvēšana pat zemā temperatūrā,
- pastiprināta ar šķiedrām,
- ūdens un sala izturīga,
- izturīga pret UV stariem,
- maz putekļu,
- flīžu līmēšana pēc 12 stundām,
- izmanto kopā ar hidroizolācijas lenti,
- var uzklāt ar otu, špakteļlāpstiņu vai mehānisku smidzinātāju,
- aizsargā dzelzsbetona un standarta betona konstrukcijas no korozijas vai vides ietekmes
Ceresit CR 166 ir elastīgs divkomponentu ar šķiedrām pastiprināts pārklājums, kas paredzēts deformējamu un nedeformējamu minerālu pamatņu aizsardzībai pret ūdeni un mitrumu – piemērots lietošanai iekštelpās un ārā uz sienām, grīdām un griestiem. Pateicoties Ceresit CR 166 elastībai, to var izmantot ≥ 0,75 mm platu plaisu aizpildīšanai – pat zemas temperatūras laikapstākļos. Izmanto balkoniem un terasēm (ieskaitot konsoles tipa), pastāvīgi un īslaicīgi mitrām telpām,
baseiniem, uz sienām un grīdām kā ūdensnecaurlaidīgs slānis, ko izmanto zem pārklājumiem, kas satur līmi. Produktu var izmantot arī hidroizolācijai un betona konstrukciju aizsardzībai, kas iegremdētas zemē (pagrabu sienām, pamatiem u.c.), cokola zonām un ūdens rezervuāriem, baseiniem, ieskaitot dzeramā ūdens rezervuārus, komunālo notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un septiskās tvertnes, tuneļiem. Ceresit CR 166 pārklājums palēnina karbonizācijas procesu un nodrošina efektīvu betona/dzelzsbetona sauszemes un ūdens konstrukciju (piemēram, pazemes garāžu, kolonnu, tiltu, molu, doku) pretkorozijas aizsardzību pret nelabvēlīgiem atmosfēras apstākļiem un ūdenī izšķīdušām agresīvām vielām (piemēram, ceļu kaisīšanas un ledus noņemšanas sāļiem, jūras ūdeni). Izturīgs pret UV stariem. Zema gaistošo organisko savienojumu emisija. Pierādīts hermētiskums un izturība pret radonu.

Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Ceresit
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: HIDROIZOLĀCIJA CERESIT CR166 ELEST. 16KG