PROFILS METĀLA NEOLAT 0.5 CD 60/27 3.0M
€1,26
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 3000 mm |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 27 mm |
| Skārda biezums | 0.5 mm |
| Profila veids | CD |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Izmantošanas mērķis | Lokšņu stiprināšanai pie sienas |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502301663 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS METĀLA NEOLAT 0.5 CD 60/27 3.0M