POROLONA VELTNĪŠI B.ROKT 2X7CM/6MM OKKO
€0,46
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 70 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Okko |
| Auduma biezums | 10 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 17.3 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Šķīdinātāja bāze |
| Auduma sastāvs | Porolons |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Garums: 70 mm. Diametrs: 27.3 mm. Materiāls: porolons. Skaits: 2 gab. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501823398 |
Piemērots 6 mm bieziem rokturiem. Putu blīvums – 5 mm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: POROLONA VELTNĪŠI B.ROKT 2X7CM/6MM OKKO