GARĀ SKRŪVJU GALVIŅA 12 MM 1/4IN 23775
€1,55
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PROXXON |
|---|---|
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 12 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Garā skrūves galviņa |
| Zīmols | Proxxon |
| Diametrs | 12 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Metālu sakausējums |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 501796069 |
Šis ir sešstūra, pagarināta ligzda ar divslāņu niķeļa un viena slāņa hroma pārklājumu. Augstais oglekļa saturs tēraudā nodrošina izcilu izturību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GARĀ SKRŪVJU GALVIŅA 12 MM 1/4IN 23775