POROL VELTŅI BEZ ROKT 2GAB 10CM/6MMOKKO
€0,36
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Okko |
| Auduma biezums | 10 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 17.3 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Šķīdinātāja bāze |
| Auduma sastāvs | Porolons |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Paredzēts 6 mm biezam rokturim |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501823369 |
Sagatavojieties nākamajam krāsošanas vai lakošanas projektam ar Okko 100mm putu rullīšu uzpildes komplektu. Šis ērtais komplekts ietver divus atsevišķus putu rullīšus, kas ir izstrādāti, lai palīdzētu jums panākt gludu un vienmērīgu apdari uz dažādām virsmām.
Katrs Okko rullītis ir paredzēts efektīvai uzklāšanai, un tam piemīt:
- Praktisks 100 mm garums un precīzs 10 mm putu biezums, piemērots gan krāsošanas, gan lakošanas darbiem.
- Izturīga putu konstrukcija, īpaši efektīva, strādājot ar šķīdinātāju bāzes krāsām un lakām.
- Ideāls dizains vienmērīga pārklājuma nodrošināšanai uz gludām virsmām.
- 17,3 mm rullīša kodola diametrs, saderīgs ar standarta rokturiem, kuru diametrs ir 6 mm.
Ideāli piemēroti detalizētam darbam vai mazākiem projektiem, šie putu rullīši nodrošina manevrētspēju tādiem uzdevumiem kā grīdlīstes atjaunošana, durvju rāmju krāsošana vai caurspīdīgas lakas uzklāšana uz koka mēbelēm. To vienkāršais dizains atbalsta efektīvu uzklāšanu, palīdzot jums viegli sasniegt pulētu izskatu.
No Ķīnas nākušais Okko putu rullīšu komplekts piedāvā uzticamu risinājumu gan "dari pats" entuziastiem, gan profesionāļiem, kas meklē efektīvus rīkus saviem apdares projektiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: POROL VELTŅI BEZ ROKT 2GAB 10CM/6MMOKKO