PLĀTNE LĪMĒTA KOKA 18X300X1500MM EGLE
Preces kods: 500500703
€5,65
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | RETTENMEIER |
|---|---|
| Koksnes veids | Ēvelēta |
| Garums | 150 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 1.8 cm |
| Produkta veids | Plātne līmēta |
| Zīmols | Rettenmeier |
| Atkāpe | 0.1 cm |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 500500703 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLĀTNE LĪMĒTA KOKA 18X300X1500MM EGLE